Meist

Kartul Eestist

“Kartul Eestist” kaubamärgi alla on koondunud tootjad, kes hindavad kõrgelt kartuli, kui eestlaste ühe põhitoiduaine,  eestimaist päritolu ja kvaliteeti.

Meile on oluline, et eestimaist kartulit, nii oma koduaiast pärit või poeletilt ostetuna, jaguks kõikidesse Eesti peredesse nii igapäevasesse menüüsse, kui  ka pidupäevadesse.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele Eestis kasvatatud kvaliteetset seemne- ja toidukartulit.

Meie kartulid kasvavad Kesk-Eesti viljakatel muldadel, võimaldades kasvatada kvaliteetset kartulit mitte-intensiivsete meetoditega.

Seemnekartul

Meie ettevõttel on väga lai valik seemnekartuli sorte. Igal aastal paljundame 12-15 erinevat kartulisorti. Tänu 15 aastasele seemnekartuli kasvatamise kogemusele oleme tõusnud oma valdkonna põhitegijaks.

Kogu kartuli paljundamise protsess, alates algmaterjali Eestisse toomisest, on Põllumajandusameti  tublide inspektorite range järelvalve all.

Meie paljundatud seemnekartul vastab kõigile seemnekartulile kehtestatud kõrgetele kvaliteedinõuetele.

Oleme alati valmis abistama oma kliente sortide alastes küsimustes  ja andma professionaalset nõu kartulikasvatamist puudutavates küsimustes.

Klikka allpool oleval lingil, kui soovid seemnekartuli sertifitseerimisest rohkem teada!

Toidukartul

Kuna meie suurimad kliendid on jaekaubandusketid, siis võime julgelt väita, et 90% Eesti kartuli sööjatest on mingil hetkel meie põldudel kasvanud kartulit söönud.

Toidukartulit kasvatame mitte-intensiivmeetodil, kasutades kõikiintegreeritud taimekaitse põhimõtteid.

Klikka allpool oleval lingil, kui oled huvitatud neist põhimõtetest rohkem lugema!